PALH
LIGA AMATORSKA
NA
ŻYWO
NASTĘPNY
MECZ
POPRZEDNI
MECZ
{{ v.League }}
{{ v.Play }}
{{ v.adress }}
{{ v.place }}
{{ v.Team1.name }}
{{ v.team1_result }}
{{ v.Team2.name }}
{{ v.team2_result }}
Zaloguj
Zarejestruj
Reset hasła
Potwierdznie konta
Zamknij okno
Logowanie
{{ forms.login.email.err_msg }}
{{ forms.login.pass.err_msg }}
* - pola wymagane
Zamknij
okno
Zaloguj
Rejestracja
{{ forms.register.name.err_msg }}
{{ forms.register.lastname.err_msg }}
{{ forms.register.email.err_msg }}
{{ forms.register.pass.err_msg }}
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych oraz akceptuję regulamin portalu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mając pełną świadomość, że zgoda ta może być przeze mnie w każdej chwili wycofana.
{{ forms.register.rules.err_msg }}
* - pola wymagane
Zamknij
okno
Zarejestruj
Reset hasła
{{ forms.reset.email.err_msg }}
Podaj swój email - wyślemy link do zmiany hasła
* - pole wymagane
Zamknij
okno
Przypomnij
{{ forms.reset.resoult.msg }}
Zamknij okno
Potwierdzenie adresu e-mail
{{ forms.confirm.email.err_msg }}
Podaj swój email - wyślemy link do potwierdzenia hasła ponownie
* - pole wymagane
Zamknij
okno
Przypomnij
{{ forms.confirm.resoult.msg }}
Zamknij okno
Zaloguj się / Dołącz do nas

Finałowe spotkania na każdym szczeblu ligi PALH!

Wtorek, 30 Kwiecień 2024

Wyniki finałowych meczy na obu poziomach ligi PALH!

Orlik Opole vs Kruki Częstochowa 3:6 (0:1, 1:1, 2:4)

 

Orlik Opole podjął w swoim ostatnim spotkaniu Kruki Częstochowa na domowym lodowisku w Opolu przy ulicy Barlickiego 13. Spotkanie odbyło się w piątek 5.04 o godzinie 18:00.

 

Pierwsza tercja zaczęła się powoli, obie drużyny znając możliwości przeciwnika postanowiły zagrać odpowiedzialniej z tyłu. Skutek był taki, że do samego końca pierwszej tercji nie padł żaden gol. Dopiero na 34 sekundy przed gwizdkiem sygnalizującym przerwę Piotr Kusaj (A1: Paweł Kusaj) przebił się przez obronę i pokonał bramkarza Gospodarzy.

 

Gracze Orlika Opole, zmotywowani późną stratą bramki, podczas przerwy opracowali bardzo skuteczny plan: zaledwie 9 sekund zajęło im skonstruowanie akcji, która rozłożyłą obronę przeciwnika na łopaki i poskutkowała wyrównującym golem. W tej akcji Grzegorz Szczurek zdobył swoją pierwszą bramkę w lidze. Goście jeszcze raz wbili krążek do bramki i druga tercja zakończyła się wynikiem 1:2.

 

W trzeciej tercji Gospodarze zdecydowanie się rozpędzili. 4 gole dały im bardzo spokojne zwycięstwo. Opolanie pomimo zaciętej walki i aż dwóch goli nie zdołali dogonić Kurków i ulegli w całym spotkaniu 3:6.

 

Relacja LIVE z meczu i protokół: [LINK]

 

Wataha Oświęcim vs TMHL Chemik Kędzierzyn Koźle 2:10 (0:1, 2:5, 0:4)

 

Drugi mecz tego weekendu odbył się w Oświęcimiu na lodowisku przy ulicy Chemików 4. Na przeciw siebie stanęli zawodnicy Watahy Oświęcim oraz TMHL Chemik Kędzierzyn Koźle. Spotkanie rozegrano 6.04 o godzinie 12:00.

 

Pierwsza tercja, podobnie jak w poprzednim meczu, była bardzo uboga jeśli chodzi o bramki - padła zaledwie jedna. Minutę i dziesięć sekund po gwizdku rozpoczynającym spotkanie bramkarza Gospodarzy pokonał Piotr Kowalski (A1: Marek Stochaj).

 

Druga tercja obfitowała w zdecydowanie więcej akcji. Goście bardzo szybko zaczęli strzelać gole, pierwszego wbili już po 30 sekundach gry. Na odpowiedź Gospodarze musieli czekać aż do 27 minuty spotkania. Dopiero wtedy Mateusz Nowak (A1: Rafał Gara, A2: Alan Stadnik) po raz pierwszy zmusił bramkarza Gości do wyciągania krążka z siatki.  Po tym jeszcze raz trafili do bramki przeciwnika. Po drugiej tercji wynik był zdecydowanie na korzyść zawodników z Kędzierzyna Koźla.

 

Ostatnia tercja to był ostrzał jednej bramki. Pomimo starań Oświęcimianie nie byli w stanie wykorzystać akcji ani jedynego karnego w tej grze. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:10 na korzyść Gości.

 

Relacja LIVE z meczu i protokół: [LINK]

 

GTA Polonia Bytom vs HC Humbaki Kraków 4:6 (0:1, 1:4, 3:1)

 

 

 

Ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego pierwszej Ligi PALH odbyło się w Bytomiu na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 71. GTA Polonia Bytom podjęła HC Humbaki Kraków w sobotę 20.04 o godzinie 21:30.

 

Pierwsza tercja to był pokaz równej, zaciętej oraz niezwykle czystej gry. Sędziowie mieli niewiele do roboty, obyło się bez kar. Jedyną bramką w tej części spotkania może pochwalić się Łukasz Kubica (A1:Grzegorz Szostak). Bramka ta zdecydowanie dodała Gościom animuszu, w drugiej tercji punktowali czterokrotnie. Jedyną odpowiedzią Bytomian była bramka Grzegorza Wieczorka (A1: Adrian Rudnicki).

 

Dopiero w trzeciej tercji Gospodarze się obudzili i zaczęli gonić wynik. Po bardzo intensywnej tercji udało im się trzykrotnie pokonać bramkarza Gości. Niestety to nie wystarczyło i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:6 dla Gości.

 

Relacja LIVE z meczu i protokół: [LINK]

 

 

Hokej 4All vs Sokół Śląsk 3:8 (0:2, 2:2, 1:4)

 

Ostatnim meczem rozegranym w ramach fazy Play Off był mecz drużyn Hokej 4All vs Sokół Śląsk. Mecz został rozegrany w niedzielę 21.04.2024 o godzinie 19:00 w Katowicach na lodowisku Jantor 2 przy ulicy Nałkowskiej 11.

 

Pierwsza tercja zaczęła się powoli, dopiero w 11 minucie Grzegorz Figas (A1: Łukasz Kamuda ) pokonał bramkarza Gospodarzy otwierając tabelę goli. Niespełna dwie minuty później jego kolega z drużyny podwyższył prowadzenie na 0:2.

 

Gracze Hokej 4ALL musieli czekać aż do końcówki drugiej tercji. Pomimo dużej ilości kar technicznych pierwszy gol wpadł na ich konto w 29 minucie dzięki Filipowi Majowi (A1: Aleksander Zmysłowski). Niespełna 20 sekund później dołożyli drugie trafienie. Druga tercja zakończyłą się wynikiem 2:4.

 

Trzecia tercja to był pokaz umiejętności strzeleckich zawodników Sokoła Śląsk. Trafiali do bramki Gospodarzy aż czterokrotnie. Gracze Hokej 4All zdołali odpowiedzieć tylko raz, co przypieczętowało ich przegraną. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:8 dla drużyny Sokół Śląsk.

Relacja LIVE z meczu i protokół: [LINK]

Komentarze ({{ list.length }})
Dodaj komentarz

Cześć {{addForm.User.name}},

Co masz ochotę napisać?
Podziel się opinią
{{ newComment.info }}
Zamknij Napisz coś jeszcze
Wybacz ale komentować mogą tylko osoby zalogowane w portalu.
Jeszczen nikt nie dodał komentarza
{{ comment.User.firstname }} {{ comment.User.lastname }}
{{ comment.User.commenttype }}
{{ comment.name }}
{{ comment.created }}
{{ comment.desc }}

Strefa partnerów

Oficjalny partner techniczny:
Partner strategiczny ligi:
Oficjalny patronat ligi:
Partnerzy medialni: